НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

Протягом вступної кампанії 2019 року інформація оновлюється два рази на день (до 9-ї ранку та до 21-ї години вечора). Інформація про дату останнього оновлення зазначена у шапці сайту.

Інформація про поштові адреси закладів вищої освіти, адреси сайтів, електронної пошти, контактних телефонів (або інша контактна інформація) отримана з Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО) та відображається такою, якою вона була на дату останнього оновлення бази даних сайту. Для зміни контактної інформації вищий навчальний заклад має виправити інформацію в ЄДЕБО та дочекатись наступного оновлення інформації на сайті.

Дата оновлення інформації на сайті (дата отримання останніх даних з ЄДЕБО) вказана у шапці сайту.

Сайт адмініструється Інформаційною системою "Освіта.ua", яка сворена освітнім ресурсом "Освіта.ua". Інформація отримана з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з Державним підприємством “Інфоресурс”, що є розпорядником Єдиної державної бази з питань освіти.

Ми намагаємося зробити сайт якомога кращим, якщо ви знайшли помилку на сайті напишіть будь ласка повідомлення на адресу .

Планується, що оновлення бази даних сайту розпочинається з лютого 2019 року. У кожному закладі вищої освіти з’являться спеціальності на які абітурієнти зможуть подавати заяви про вступ у 2019 році, перелік конкурсних предметів за цими спеціальностями, а також інші умови вступу.

На сайті висвітлюється інформація тільки про ті заклади вищої освіти, що проводили/проводять набір на молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра у поточному навчальному році. Якщо навчальний заклад не приймав заяви про вступ від абітурієнтів він не відображається на сайті.

Інформація про спеціальності та вступну кампанію 2019 року розміщується з лютого 2019 року. Інформація про спеціальності та освітні програми кожного навчального закладу отримується з Єдиної державної бази з питань освіти. Якщо така інформація відсутня, це означає, що вищий навчальний заклад не вніс відповідну інформацію до ЄДЕБО.

Єдина державна база з питань освіти (ЄДЕБО) це державна база даних у якій зберігається інформація всіх закладів вищої освіти України включаючи інформацію про умови вступу до кожного закладу вищої освіти. Подання інформації до ЄДЕБО є обов’язковим для кожного вищого навчального закладу.

Інформація на сайті оновлюється щотижня протягом лютого-червня (1-2 рази, кожного понеділка до 9:00). У липні та серпні інформація оновлюється щоденно. Інформація про дату останнього оновлення зазначена у шапці сайту.

Інформація про умови прийому на ту чи іншу освітню програму розміщується вищим навчальним закладом у Єдиній державній базі з питань освіти. Якщо після останнього оновлення інформація змінилась, це означає, що заклад вищої освіти змінив умови прийому на цю освітню програму та змінив інформацію у ЄДЕБО.

Реклама