НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

Інформація на сайті оновлюється щотижня протягом лютого-червня (1-2 рази, кожного понеділка до 9:00). У липні та серпні інформація оновлюється щоденно, тричі на день. Інформація про дату останнього оновлення зазначена у шапці сайту.

Інформація про поштові адреси закладів вищої освіти, адреси сайтів, електронної пошти, контактних телефонів (або інша контактна інформація) отримана з Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО) та відображається такою, якою вона була на дату останнього оновлення бази даних сайту. Для зміни контактної інформації вищий навчальний заклад має виправити інформацію в ЄДЕБО та дочекатись наступного оновлення інформації на сайті.

Дата оновлення інформації на сайті (дата отримання останніх даних з ЄДЕБО) вказана у шапці сайту.

Сайт адмініструється Інформаційною системою "Освіта.ua", яка сворена освітнім ресурсом "Освіта.ua". Інформація отримана з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з Державним підприємством “Інфоресурс”, що є розпорядником Єдиної державної бази з питань освіти.

Ми намагаємося зробити сайт якомога кращим, якщо ви знайшли помилку на сайті напишіть будь ласка повідомлення на адресу .

Планується, що оновлення бази даних сайту розпочинається з лютого 2020 року. У кожному закладі вищої освіти з’являться спеціальності на які абітурієнти зможуть подавати заяви про вступ у 2020 році, перелік конкурсних предметів за цими спеціальностями, а також інші умови вступу.

На сайті висвітлюється інформація тільки про ті заклади вищої освіти, що проводили/проводять набір на молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра у поточному навчальному році. Якщо навчальний заклад не приймав заяви про вступ від абітурієнтів він не відображається на сайті. Якщо до бази даних ЄДЕБО не додано відповідні конкурсні пропозиції навчального закладу, то такий заклад не відображається на сайті.

Інформація про спеціальності та вступну кампанію 2020 року розміщується з лютого 2020 року. Інформація про спеціальності та освітні програми кожного навчального закладу отримується з Єдиної державної бази з питань освіти. Якщо така інформація відсутня, це означає, що вищий навчальний заклад не вніс відповідну інформацію до ЄДЕБО.

Єдина державна база з питань освіти (ЄДЕБО) це державна база даних у якій зберігається інформація всіх закладів вищої освіти України включаючи інформацію про умови вступу до кожного закладу вищої освіти. Подання інформації до ЄДЕБО є обов’язковим для кожного закладу вищої освіти.

Інформація про умови прийому на ту чи іншу освітню програму розміщується закладом вищої освіти у Єдиній державній базі з питань освіти. Якщо після останнього оновлення інформація змінилась, це означає, що заклад вищої освіти змінив умови прийому на цю освітню програму та змінив інформацію у ЄДЕБО.

Реклама