Довідка щодо статистичної інформації вишів на сайті

Статистика вступу на бакалавратОпис статистичного показника
ПЗСО: Середній бал ЗНО зарахованих на бюджет Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на бюджет Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас).
ПЗСО: Середній бал ЗНО зарахованих на контракт Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на контракт Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Мін. середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет Мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник розраховується як мінімальне середнє значення бала ЗНО з трьох предметів серед всіх зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Мін. бал атестата зарахованих на бюджет Мінімальний бал атестата про повну загальну середню освіту серед осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету на загальних умовах та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). Показник не враховуює осіб, які вступали за квотами чи на підставі особливих умов зарахування (пільговики).
ПЗСО: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Максимальний обсяг державного замовлення Сума максимальних обсягів державного замовлення за бакалаврськими спеціальностями навчального закладу на які здійснюється прийом на навчання за кошти державного бюджету та на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник може відрізнятися від загальної кількості зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі бакалаврські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі атестата про повну загальну середню освіту. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
ПЗСО: Середній пріоритет всіх заяв (від 1 до 9) Середнє значення всіх пріоритетів (від 1 до 9), що встановили абітурієнти під час подання заяв на вступ на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
ПЗСО: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма бакалаврськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі атестата про повну загальну середню освіту.
ПЗСО: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі бакалаврські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас).
ПЗСО: Конкурс на одне бюджетне місце (всі заяви) Відношення загальної кількості осіб зарахованих на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету до загальної кількості поданих заяв. У показнику враховані всі спеціальності бакалаврату вступ на які відбувається на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). До розрахунку беруться тільки ті заяви вступників, які мають встановлений «пріоритет», що зазначається абітурієнтом під час подання заяви про вступ на бюджет.
МОЛ.СПЕЦ.: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Всього прийнято заяв  Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі бакалаврські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома молодшого спеціаліста. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
МОЛ.СПЕЦ.: Ліцензійний обсяг  Сума ліцензійних обсягів за всіма бакалаврськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі бакалаврські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома молодшого спеціаліста.
БАКАЛАВР: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі бакалаврські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома бакалавра. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
БАКАЛАВР: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма бакалаврськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі бакалаврські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома бакалавра.
Зараховано на бюджет (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на бакалаврські спецальності.
Зараховано на контракт (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на бакалаврські спецальності.

Статистика вступу на магістратуруОпис статистичного показника
ПЗСО: Середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на бюджет Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас).
ПЗСО: Середній бал ЗНО серед зарахованих на контракт Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на контракт Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Мінімальний середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет Мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник розраховується як мінімальне середнє значення бала ЗНО з трьох предметів серед всіх зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Мінімальний бал атестата серед зарахованих на бюджет Мінімальний бал атестата про повну загальну середню освіту серед осіб, які зараховані на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету на загальних умовах та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). Показник не враховуює осіб, які вступали за квотами чи на підставі особливих умов зарахування (пільговики).
ПЗСО: Зараховано на бюджет Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Зараховано на контракт Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Максимальний обсяг державного замовлення Сума максимальних обсягів державного замовлення за магістерськими спеціальностями навчального закладу (медичний напрям та ін.) на які здійснюється прийом на навчання за кошти державного бюджету та на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник може відрізнятися від загальної кількості зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) від абітурієнтів, які вступають на підставі атестата про повну загальну середню освіту. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
ПЗСО: Середній пріоритет всіх заяв (від 1 до 9) Середнє значення всіх пріоритетів (від 1 до 9), що встановили абітурієнти під час подання заяв на вступ на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
ПЗСО: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма магістерськими спеціальностями (медичний напрям та ін.), вступ на які відбувається на підставі атестата про повну загальну середню освіту.
ПЗСО: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) на які здійснюється прийом на навчання на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас) 
ПЗСО: Конкурс на одне бюджетне місце Відношення загальної кількості осіб зарахованих на навчання на магістерські спеціальності (медичний напрям та ін.) за кошти державного бюджету до загальної кількості поданих заяв. У показнику враховані всі спеціальності магістратури вступ на які відбувається на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). До розрахунку беруться тільки ті заяви вступників, які мають встановлений «пріоритет», що зазначається абітурієнтом під час подання заяви про вступ на бюджет.
МОЛ.СПЕЦ.: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі магістерські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома молодшого спеціаліста. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
МОЛ.СПЕЦ.: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма магістерськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ.СПЕЦ.: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі магістерські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома молодшого спеціаліста.
БАКАЛАВР: Зараховано на бюджет  Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Зараховано на контракт  Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі магістерські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома бакалавра. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
БАКАЛАВР: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма магістерськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі диплома бакалавра.
БАКАЛАВР: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт на магістерські спеціальності. У показнику враховуються всі магістерські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома бакалавра.
МАГІСТР: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома магістра.
МАГІСТР: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання на магістерські спеціальності за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома магістра.
МАГІСТР: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі магістерські спеціальності, від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома магістра. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
МАГІСТР: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма магістерськими спеціальностями, вступ на які відбувається на підставі диплома магістра.
МАГІСТР: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт на магістерські спеціальності. У показнику враховуються всі магістерські спеціальності на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома магістра.
Зараховано на бюджет (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на магістерські спецальності.
Зараховано на контракт (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на магістерські спецальності.

Статистика вступу на молодшого спеціалістаОпис статистичного показника
ПЗСО: Середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на бюджет Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас).
ПЗСО: Середній бал ЗНО серед зарахованих на контракт Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Середній бал атестата зарахованих на контракт Середній бал атестата про повну загальну середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас)
ПЗСО: Мінімальний середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет Мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник розраховується як мінімальне середнє значення бала ЗНО з двох предметів серед всіх зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Мінімальний бал атестата серед зарахованих на бюджет Мінімальний бал атестата про повну загальну середню освіту серед осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету на загальних умовах та вступали до навчального закладу на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). Показник не враховуює осіб, які вступали за квотами чи на підставі особливих умов зарахування (пільговики).
ПЗСО: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).
ПЗСО: Максимальний обсяг державного замовлення Сума максимальних обсягів державного замовлення за спеціальностями молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання за кошти державного бюджету та на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас). Показник може відрізнятися від загальної кількості зарахованих на бюджет.
ПЗСО: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі спеціальності молодшого спеціаліста від абітурієнтів, які вступають на підставі атестата про повну загальну середню освіту. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
ПЗСО: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма спеціальностями молодшого спеціаліста, вступ на які відбувається на підставі атестата про повну загальну середню освіту.
ПЗСО: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі спеціальності молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання на підставі повної загальної середньої освіти (11 клас). 
КВАЛ. РОБ.: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома кваліфікованого робітника.
КВАЛ. РОБ.: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома кваліфікованого робітника.
КВАЛ. РОБ.: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі спеціальності молодшого спеціаліста від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома кваліфікованого робітника. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
КВАЛ. РОБ.: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма спеціальностями молодшого спеціаліста, вступ на які відбувається на підставі диплома кваліфікованого робітника.
КВАЛ. РОБ.: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі спеціальності молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома кваліфікованого робітника.
МОЛ. СПЕЦ.: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ. СПЕЦ.: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ. СПЕЦ.: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі спеціальності молодшого спеціаліста від абітурієнтів, які вступають на підставі диплома молодшого спеціаліста. Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
МОЛ. СПЕЦ.: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма спеціальностями молодшого спеціаліста, вступ на які відбувається на підставі диплома молодшого спеціаліста.
МОЛ. СПЕЦ.: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі спеціальності молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання на підставі диплома молодшого спеціаліста.
БЗСО: Середній бал атестата зарахованих на бюджет Середній бал атестата про базову середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі базової загальної середньої освіти (9 клас).
БЗСО: Середній бал атестата зарахованих на контракт Середній бал атестата про базову середню освіту всіх осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступали до навчального закладу на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас)
БЗСО: Мінімальний бал атестата серед зарахованих на бюджет Мінімальний бал атестата про базову середню освіту серед осіб, які зараховані на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі базової загальної середньої освіти (9 клас).
БЗСО: Зараховано на бюджет всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти державного бюджету та вступили до навчального закладу на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас).
БЗСО: Зараховано на контракт всього Кількість всіх осіб, які зараховані до навчального закладу на навчання для отримання диплому молодшого спеціаліста за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) та вступили до навчального закладу на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас).
БЗСО: Максимальний обсяг державного замовлення Сума максимальних обсягів державного замовлення за спеціальностями молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання за кошти державного бюджету та на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас). Показник може відрізнятися від загальної кількості зарахованих на бюджет.
БЗСО: Всього прийнято заяв Загальна кількість прийнятих навчальним закладом заяв на всі спеціальності молодшого спеціаліста від абітурієнтів, які вступають на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас). Показник враховує всі заяви, що мають статус «Зареєстровано», «Допущено», «Рекомендовано», «До наказу».
БЗСО: Ліцензійний обсяг Сума ліцензійних обсягів за всіма спеціальностями молодшого спеціаліста, вступ на які відбувається на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас).
БЗСО: Залишилося невикористаних ліцензійних місць Різниця між ліцензійним обсягом та загальною кількістю осіб зарахованих на бюджет та контракт. У показнику враховуються всі спеціальності молодшого спеціаліста на які здійснюється прийом на навчання на підставі атестата про базову загальну середню освіту (9 клас).
Зараховано на бюджет (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного бюджету на спеціальності молодшого спеціаліста.
Зараховано на контракт (всього) Кількість всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на спеціальності молодшого спеціаліста.

 

Реклама